Salon kosmetyczny Allure

O mnie


Moja przygoda z kosmetyką rozpoczęła się w 1992 roku kiedy stanęłam w progach Policealnego Studium Kosmetycznego w Poznaniu. Po ukończeniu nauki rozpoczęłam pracę w zawodzie kosmetyczki. Zawodowo byłam zawsze związana z Poznaniem. Aż przyszedł czas realizacji marzenia o własnym gabinecie kosmetycznym w rodzinnym mieście Oborniki. Tak zrodził się pomysł stworzenia Salonu Kosmetycznego ALLURE.Dlaczego ALLURE?


Słowo Allure tłumacząc z francuskiego oznacza "spojrzeć". Natomiast Allure w wolnym tłumaczeniu z angielskiego nawiązuje do wyglądu, postawy, uroku, który wabi, nęci. Każda kobieta chce, aby spoglądając na nią mieć odczucie, że ona nęci, wabi, jest piękna... a może to uzyskać dbając o siebie właśnie w Salonie Kosmetycznym ALLURE. Poza tym perfumy, które używam od lat to Allure Chanel więc z sentymentu do tej nuty zapachowej tak nazwałam swój salon.
Przez lata pracy w zawodzie kosmetyczki zdobyłam doświadczenie, uczestniczyłam w wielu szkoleniach oraz śledzę co dzieje się na rynku kosmetycznym, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Stworzyłam salon, który oprócz fachowej obsługi ma być odskocznią od dnia codziennego w tych zabieganych czasach. Można w nim znaleźć chwile relaksu w stworzonej przeze mnie aranżacji wnętrza, spokojnej muzyce, blasku świec i dzięki kosmetykom Purles działającym na nasze zmysły.Kosmetyki Purles


Salon Kosmetyczny ALLURE jest autoryzowanym gabinetem francuskiej marki kosmetyków Purles. Purles jest połączeniem sił natury, tradycji z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Marka Purles przeobraża zabiegi kosmetyczne w ceremonię zapewniając doznania wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Znajdź chwilę dla siebie i odwiedź Salon Kosmetyczny ALLURE !!!

                                                                                                                             Gorąco zapraszam
                                                                                                                            Renata Łopatka

Certyfikaty

Plants: image 1 0f 4 thumb
Plants: image 1 0f 4 thumb
Plants: image 1 0f 4 thumb
Plants: image 1 0f 4 thumb
Plants: image 2 0f 4 thumb
Plants: image 3 0f 4 thumb
Plants: image 3 0f 4 thumb
Plants: image 3 0f 4 thumb
Plants: image 3 0f 4 thumb
Plants: image 4 0f 4 thumb