Pielęgnacja dłoni

MANICURE TRADYCYJNY

Jest to klasyczny zabieg, który sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądały na zadbane i wypielęgnowane. Manicure tradycyjny obejmuje usunięcie skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub bezcążkowo, nadanie kształtu paznokcia oraz pomalowanie na wybrany kolor lub french oraz położenie nawierzchniowego preparatu utrwalającego, nadającego połysk.

MANICURE HYBRYDOWY – OPI GELCOLOR

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, jednak nie każda z nas ma czas na codzienne malowanie paznokci. Z pomocą przychodzi metoda, która rozwiązuje ten problem -manicure hybrydowy -malowanie paznokci specjalnymi lakierami utwardzanymi w lampie UV. Produkt jest nakładany jak lakier do paznokci, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Wytrzymały jak żel i zdejmowany w ciągu kilku minut w salonie kosmetycznym. Gel Color jest delikatnym prepaartem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Nie ma potrzeby piłowania płytki paznokcia. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I

MANICURE ODŻYWCZY PURLES

Jest to tradycyjny manicure połączony z zabiegiem na dłonie kosmetykami Purles. Manicure ma na celu odświeżyć i zregenerować dłonie które są w dotyku suche i szorstkie lub z widocznymi i odczuwalnymi oznakami napięcia skóry. Peeling dłoni perfekcyjnie je wygładza, galaretka do masażu Purles nadaje dłoniom jedwabistej miękkości, a maska działa odżywczo.Zabieg ten przywraca zmęczonym dłoniom elastyczność i jedwabistą miękkość. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach Purles używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując.

PARAFINA NA DŁONIE

Zabieg parafinowy na dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Parafina posiada specjalne substancje o właściwościach natłuszczających. Chociaż parafina sama w sobie nie nawilża, po aplikacji tworzy na skórze warstwę ochronną, która zamyka w niej wilgoć. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku którego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w środkach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.